چرا کوثربار

باربری آنلاین 10

چرا کوثربار؟

حمل انواع بار، حفظ حریم خصوصی و اطلاعات مشتری، پوشش کشوری، سرعت و سهولت بیشتر در اعلام‌بار بصورت آنلاین، تیم پشتیبانی قدرتمند، استفاده از سامانه هوشمند قیمت‌گذاری و پیشنهاد بهترین قیمت‌ها، پرنسل متخصص و با تجربه، ارائه بیمه مسئولیت و… تنها بخشی از مزایای شرکت باربری کوثرحجت است در همین راستا و به منظور تکریم مشتری، شرکت باربری کوثرحجت اقدام به راه‌اندازی سامانه هوشمند کوثربار جهت ارائه خدمات باربری آنلاین و باربری اینترنتی به مشتریان عزیز کرده است.

با استفاده از سامانه هوشمند باربری آنلاین کوثربار دیگر نیازی به حضور در باربری‌ ایرانشهر نداشته که علاوه بر صرفه­‌جویی در زمان، از هر جای کشور می‌­توانید به سامانه هوشمند باربری آنلاین و باربری اینترنتی کوثربار متصل شده و یک حمل بار آسان، سریع  امن داشته باشید. با ثبت درخواست حمل­‌بار خود در سامانه کوثربار، بهترین قیمت­‌ها را با بالاترین کیفیت خدمات در کمترین  زمان دریافت می‌کنید.

شرکت باربری کوثرحجت در راستای رسالت خود یعنی ارتقا سرعت و کیفیت در اجرای خدمات باربری، با استفاده از فرایند بهینه سازی ساختارهای فنی، مالی و اداری، متعهد به افزایش مداوم بهره‌وری در کیفیت خدمات باربری سنتی و باربری آنلاین (باربری اینترنتی) ارائه شده بوده و همواره در تلاش است تا قدرت رقابتی خود را با استفاده از سرلوحه قراردادن منشور اخلاقی زیر و رعایت آیین رفتار حرفه‌ایی بیش از پیش در زمینه باربری افزایش دهیم.

کارکنان شرکت حمل و نقل کوثرحجت بر این اعتقادند که صداقت، تواضع، رعایت ادب، تکریم توأم با رفتاری صمیمانه و دوستانه، مسئولیت پذیری، وقت شناسی، حفظ اسرار و اطلاعات محرمانه، تعهد در ارائه خدمات مطلوب و بهینه باربری، پشتوانه محکم اعتماد مشتریان به شرکت می‌باشد.

 

ما متعهدیم به

حفظ اسرار و اطلاعات محرمانه

حفظ حریم خصوصی مشتریان

وقت شناسی و مسئولیت پذیری

جلب رضایت مشتری

ارائه خدمات نوین باربری اینترنتی